شهریه دانشجویان و انواع تسهیلات شهریه

چهارشنبه 28 بهمن 1399
آمار بازدید : 11782

انواع تسهیلات شهریه:

موسسه آموزش عالی هاتف با شعار اینکه «هیچ دانشجویی به خاطر مسائل و مشکلات مالی نباید محروم از تحصیل بماند» شرایط خاص و ویژه ای در زمینه تسهیلات شهریه دانشجویان فراهم نموده است.

  • تسهیلات کمک هزینه شهریه صندوق رفاه دانشجویی:

دانشجویان محترم در فراخوانی که معمولا اوایل هر ترم از طرف صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم اعلام می گردد بایستی نسبت به ثبت درخواست خود از طریق سیستم صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم به آدرس swf.ir اقدام نمایند و بعد از تائید توسط کارشناس صندوق رفاه موسسه اسامی آنان به صندوق رفاه دانشجویی ارسال، و بعد از آن دانشجویان واجد شرایط به بانک عامل که در حال حاضر بانک قرض الحسنه مهر ایران می باشد معرفی می گردند و همه این فرآیند ها از طریق پیام کوتاه به شماره های آنان اطلاع رسانی می گردد و بعد از معرفی به بانک، دانشجویان بایستی در اسرع وقت با مراجعه به بانک اقدام به تکمیل پرونده نمایند.

مبلغ تسهیلات کمک هزینه شهریه صندوق رفاه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی 1400-99به ازای هر ترم 20.000.000 ریال و سنوات مجاز برای اخذ وام 4 ترم می باشد.

مبلغ تسهیلات کمک هزینه شهریه صندوق رفاه برای دانشجویان مقطع کاردانی،کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته برای سال تحصیلی 1400-99به ازای هر ترم 10.000.000 ریال می باشد و سنوات مجاز برای مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته 4 ترم و برای کارشناسی پیوسته 7 ترم می باشد. که دانشجویان متقاضی بایستی هر ترم نسبت به ثبت درخواست از طریق سامانه فوق اقدام نمایند.

برای آگاهی بیشتر در خصوص دریافت این وام ها فایلهای زیر را مطالعه فرمائید.
 

 

  • تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه شهریه، وام داخلی موسسه:

با توجه به نیاز دانشجویان و مشکلات اقتصادی حال حاضر و جهت کمک به رفاه حال دانشجویان محترم موسسه اقدام به  انعقاد تفاهم نامه با بانک قرض الحسنه مهر ایران در خصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه شهریه به دانشجویان نموده است در همین زمینه آندسته از دانشجویان گرامی که متقاضی دریافت این تسهیلات باشند می تواند در فراخوانی که از طرف موسسه (در نیمسال اول در آبان ماه و در نیمسال دوم در بهمن و اسفند ماه ) اعلام می گردد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. مبلغ این تسهیلات متناسب با مقطع تحصیلی و سال ورود هر یک از دانشجویان متفاوت می باشد.

استفاده همزمان از این تسهیلات برای دانشجویان بلامانع می باشد و در صورتی که دانشجویان هر دو این تسهیلات را استفاده نمایند می توانند تقریباً تمام شهریه دوران تحصیل خود را با استفاده از این تسهیلات پرداخت نمایند.

کلیه شهریه های ذیل به تصویب هیئت امنا دانشگاه رسیده است.

شهریه سال تحصیلی 1400-99

شهریه 1400-99