قابل توجه دبیران، معلمان و مدیران محترم آموزش و پروش استان سیستان و بلوچستان

چهارشنبه 30 دي 1399 کد خبر : 7353
آمار بازدید : 428

پیرو بخش نامه شماره ۴۷/۷۱۰ مورخ ۲۷/۱۰/۱۳۹۹  معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اعمال مدرک تحصیلی دوم افرادی که فعالیت آموزشی در مدارس دارند

 ضمن عرض سلام خدمت تمامی معلمان، دبیران و مدیران محترم آموزش و پرورش استان، احتراما پیرو بخش نامه شماره ۴۷/۷۱۰ مورخ ۲۷/۱۰/۱۳۹۹  معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اعمال مدرک تحصیلی دوم افرادی که فعالیت آموزشی در مدارس دارند، دانشگاه هاتف به عنوان بزرگترین  و شاخص ترین مرکز آموزش عالی غیر انتفاعی جنوب شرق کشور آمادگی دارد تا در بیش از ۴۵ رشته تحصیلی در کلیه مقاطع تحصیلی از شما عزیزان ثبت نام نماید.

 به اطلاع می رساند که آخرین مهلت ثبت نام نهایی و انتخاب واحد در این دانشگاه برای نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ تا  ۱۱ بهمن ماه می باشد و شروع کلاس ها از ۱۵ بهمن خواهد بود. لذا علاقه مندان به تحصیل در این دانشگاه به گونه ای برنامه ریزی نمایند که تاخیری در ثبت نام و شرکت در کلاس ها برای آنهاایجاد نشود.

ضمنا نکات ارزشمند ذیل را جهت اطلاع شما عزیزان ارایه خواهیم کرد:

  1. دانشگاه هاتف در سال 99 بنا به اظهار نظر مدیرکل محترم دانشگاه های غیرانتفاعی وزارت علوم (خانم دکتر شمیرانی) در منطقه جنوب شرق کشور سرآمدترین مرکز آموزش عالی غیرانتفاعی و در سطح کشوری یکی از مراکز شاخص آموزش عالی غیرانتفاعی کشور می باشد. این دانشگاه مهر ماه گذشته توسط هیات نظارت و ارزیابی وزارت علوم مورد نظارت و ارزیابی قرار گرفت و به لطف خداوند و تلاشهای انجام شده توسط مدیران و کارکنان این دانشگاه، تمامی شاخص های کمی و کیفی مورد تاکید این هیات برای یک دانشگاه سطح عالی را بدست آورد.
  2. این دانشگاه بعد از حدود 17 سال فعالیت موفق، یکی از زیباترین و استانداردترین ساختمان های اداری و آموزشی کشور با حدود 10000 (ده هزار) متر مربع و مجموعه ورزشی مجهز (مجموعه ورزشی پیامبر اعظم(ص) ) با حدود 1700 متر مربع را به عنوان یکی از مجموع های ورزشی مدرن استان، دارا می باشد.
  3. این دانشگاه قریب به 20 عضو هیات علمی تمام وقت و 100 عضو هیات علمی و مدرس وابسته و پاره وقت با مرتبه های علمی استاد تمام، دانشیار، استادیار و مربی را دارا بوده از نظر آموزشی یکی از کیفی ترین مرکز آموزش عالی استان می باشد.
  4. هدف اصلی این دانشگاه در پنج سال آینده، بدست آوردن عنوان موثرترین دانشگاه در جهت ارتقاء سطح اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و شغلی مردم این استان می باشد.  لذا به عنوان اولین دانشگاه در کشور در کنار آموزش نظری سطح بالا، مجری نظام آموزش مهارتی مدرن و شغل محور می باشد.
  5. با توجه به هدف بیان شده در بند 4، شهریه این دانشگاه کمترین شهریه در بین مراکز آموزش عالی معتبر استان می باشد و برای کلیه دانشجویان امکان بهره مندی از وام صندوق رفاه وزارت علوم (با بهره 4 %) و وام اختصاصی دانشگاه هاتف (با بهره 4 %) وجود دارد. بعلاوه امکان تقسیط پرداخت شهریه برای کلیه دانشجویان امکان پذیر است. این دانشگاه در هر سال 30 نفر از دواطلبان کم بضاعت مالی را با 100 % تخفیف (بدون شهریه) پذیرش می کند و 30 نفر را نیز با 50 % تخفیف پذیرش می کند( طبق آیین نامه مصوب).  شعار این مؤسسه این است که هیچ داوطلب علاقمند و توانمند برای تحصیل به دلیل عدم امکان پرداخت شهریه، نباید از تحصیل محروم باشد.

 

  1. این دانشگاه در حال حاضر در بیش از ۴۵ رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی و کارشناسی ارشد در تمام حوزه های علوم انسانی، علوم اجتماعی، فنی و مهندسی و علوم پایه در حال فعالیت می باشد.