پیام دکتر برزوئی ریاست محترم موسسه آموزش عالی هاتف به مناسبت روز دانشجو

يكشنبه 16 آذر 1399 کد خبر : 7347
آمار بازدید : 688

تاریخ این سرزمین آغشته به رنگ گلگون قلم فرهیختگان و دمای شهدا بوده است. آتش گلوله های مزدوران استکبار در سینه فراخ دانشجویان سر افراز این مرز و بوم ...

پیام دکتر برزوئی رییس موسسه آموزش عالی هاتف به مناسبت روز دانشجو

تاریخ این سرزمین آغشته به رنگ گلگون قلم فرهیختگان و دمای شهدا بوده است. آتش گلوله های مزدوران استکبار در سینه فراخ دانشجویان سر افراز این مرز و بوم در 16 آذر 1332، شعله های فروزانی شد که روشنایی بخش انقلاب اسلامی با شکوه ملت ایران بر علیه ظلم و ظلمت گردید.

دانشجو، واژه ای مقدس و مظهر اقتدار و بالندگی یک ملت سرافراز و اقیانوسی موج خیز از عطش دانش و تشنگی معرفت است که همیشه با نشاط و افتخار به امید فردایی روشن می جوشد و می خروشد.

روز دانشجو نماد دانش و عینیت بخشیدن به آرمان های بلند امام راحل، مقام معظم رهبری و ارج نهادن به مقام دانشجو و نمایش قدرت علمی دانشجویان و فتح قله های بلند علم و معنویت است. دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت، توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و به‌ویژه شهدای دانشجو، این روز بزرگ را به دانشجویان عزیز موسسه آموزش عالی هاتف تبریک عرض می نمایم و امیدوارم شاهد نشاط و پویایی محافل دانشجویی در دانشگاه با بهره‌گیری از قدرت تقوا، تفکر و بینش لازم در راستای تحقق و گسترش آرمان‌های متعالی نظام جمهوری اسلامی ایران باشیم.

سالروز شهدای علم و ایمان بر همه دانشجویان و دانشگاهیان ایران عزیز گرامی باد.