پیام ریاست محترم دانشگاه به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

چهارشنبه 14 آذر 1397 کد خبر : 1184
آمار بازدید : 1081

اینجانب 16 آذر ماه را که با واژه پر نشاط "دانشجو" نام گذاری شده و تداعی گر مفاهیم ارزشمندی چون: علم و آگاهی و مهارت از یک سو و جوانی ...

قدم گذاشتن در راه علم، به فرموده پیامبر اسلام (ص)، قدم گذاشتن در راه خداست.

اینجانب 16 آذر ماه را که با واژه پر نشاط "دانشجو" نام گذاری شده و تداعی گر مفاهیم ارزشمندی چون: علم و آگاهی و مهارت از یک سو و جوانی و پرسشگری و جویندگی ، از سوی دیگر می باشد، حضور یکایک دانشجویان پرتلاش موسسه آموزش عالی هاتف تبریک گفته و برای همه شما عزیزان توفیقات ویژه، در همه امور و عرصه های مختلف زندگی آرزو می کنم.
آنچه امروز سرلوحه کار کلیه مسولین، اعضای هیات علمی و پرسنل موسسه، در راستای خدمت رسانی به شما دانشجویان این مجموعه، قرار گرفته، این است که هر دانش آموخته این موسسه یک کارآفرین باشد، صاحب ایده، اندیشه و هدف باشد، تا پس از ورود به جامعه، با تفکر و مهارت خود پای در مسیر روشن و پر تلالو آینده ای پر امید نهد. لذا برآنیم، با اجرای دوره های مهارتی و زمینه ساز اشتغال، در چهار سطح مختلف، که به پیشنهاد متخصصین در امر آموزش عالی و پس از بحث و بررسی های فراوان، به تصویب هیات رئیسه موسسه رسیده، در جهت نیل به اهداف فوق ، شتاب بگیریم.
از همه شما دانشجویان عزیز، تقاضا دارم با حس مسولیت وتعهد، نسبت به مجموعه ای که در آن تحصیل می نمایید، کلیه نظرات و پیشنهادات خود را جهت برگزاری با کیفیت و مطلوب دوره های مهارتی، منعکس نموده و یاریگر ما و خودتان در رسیدن به اهداف متعالی شوید.

پیروز و پاینده باشید
دکتر رجبعلی برزویی
رئیس موسسه آموزش عالی هاتف